WAKACJE Z DZIEĆMI

 

 

Biuro Podróży – wakacje z dziećmi

Czekamy na nie cały rok – my rodzice, dziadkowie, opiekunowie a na pewno jeszcze bardziej – dzieci. Wakacje z dziećmi muszą być udane i pozostawić pozytywne wspomnienia na co najmniej kilka najbliższych miesięcy. Decydując się na wczasy z przelotem samolotem zawsze stajemy przed trudnym wyborem:

- dokąd lecieć?

            - skąd lecieć?

Z lotniska lokalnego, czy może warto dojechać parę godzin do innego? Jak wygląda przelot z dzieckiem i wózkiem – za co płacimy, czy dziecko ma swoje miejsce, czy można mieć dla dziecka napoje, jedzenie, gdzie i kiedy oddajemy wózek? Czy można mieć dla dziecka bagaż?

- jaką formę wyżywienia wybrać?

Tylko śniadania, śniadania i obiadokolacje, 3 posiłki, a może all inclusive?

- na jak długo lecieć?

Tydzień, czy dwa tygodnie? A może lepiej 10-12 dni?

- jaki hotel wybrać?

Duży, mały? W jakim standardzie i czy koniecznie blisko plaży? Wybrać animacje dla dzieci w języku polskim czy obcym?

- czy i ile płacimy za dziecko?

Opłata jest taka sama za dwójkę i trójkę dzieci? Ile zapłacimy za dziecko do 2. roku życia?

Te i wiele innych pytań pojawia się przy okazji planowania wakacji z dziećmi. Nie muszą się jednak Państwo o nic martwić. Biuro podróży Babilon Travel tworzą ludzie z pasją, którzy od ponad 20 lat nie tylko pracują w branży turystycznej, ale także samodzielnie podróżują ze swoimi dziećmi po świecie. Służymy fachową radą i z chęcią odpowiadamy na wszelkie pytania związane z wycieczkami dla rodzin z dziećmi.

Co ważne, oferujemy wyloty z Wrocławia – taka opcja pozwala zaoszczędzić dużo stresu związanego z wielogodzinnym transportem, przesiadkami, oczekiwaniem na lotnisku itd.

 

Tanie wakacje z dziećmi

 Rekomendujemy również naszą ofertę promocyjną. Wakacje last minute w najlepszej cenie? Tylko u nas. Proponujemy wyjątkowe rabaty, dedykowane między innymi rodzinom z dziećmi. Zachęcamy Państwa do skorzystania z upustów – jest to niepowtarzalny sposób na to, by zyskać wspaniały letni czas, a przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Szczegóły w naszej zakładce promocyjnej.

 

Rodzinne hotele

Ważne jest to, by dobrać dla siebie najbardziej dogodną ofertę. Oferujemy co najmniej kilka ciekawych alternatyw. Interesują Państwa animacje dla dzieci? Nasze biuro turystyczne daje możliwość uczestniczenia w ciekawych wydarzeniach hotelowych, przygotowanych specjalnie dla najmłodszych. Teatrzyki, zabawy, konkurencje sportowe – to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. W czasie, gdy pociecha będzie świetnie się bawić pod okiem doświadczonego opiekuna, rodzice będą mogli pozwiedzać okolicę, wylegiwać się na hotelowej plaży itd. Możliwości jest naprawdę sporo. Najważniejsze jest jednak to że spędzamy ten czas razem z naszymi pociechami, a wspólne wakacje to czas, na który czekamy wiele miesięcy.

 

 

Hotele z polskimi animacjami napisz do nas, przygotujemy najlepszą propozycję specjalnie dla Ciebie!