ROZRYWKOWE WAKACJE

 Rozrywkowe wakacje

Dobór odpowiedniego miejsca na wypoczynek jest bardzo ważny – teoretycznie wie to każdy, ale czy tak naprawdę umiemy dobrze wybierać miejsca, w których spędzamy wakacje? Na początku powinniśmy zrobić krótką analizę, czego oczekujemy od miejsca docelowego, na co się nastawiamy oraz uwzględnić potrzeby naszych współpodróżników.

Ponieważ pracownicy naszego biura podróży we Wrocławiu uwielbiają spędzać aktywnie czas na wakacjach, podpowiadamy, jak dobrać odpowiednie miejsce urlopowe wszystkim klientom nastawionym na rozrywkę, dyskoteki oraz sporty.

Rozrywkowe wakacje w Turcji

Osoby, które liczą się z budżetem, ale poszukują bogatego życia nocnego oraz interesują ich wyloty z Wrocławia, powinni udać się do Turcji, a konkretnie na Riwierę Turecką do Alanyi. Jest to duży port jachtowy i promenada nadmorska z sklepami, restauracjami i dyskotekami. Dostępnych jest tam wiele hoteli 3-4-gwiazdkowych z dwoma posiłkami dziennie lub z all inclusive, w samym sercu miasta. W ciągu dnia można poopalać się na przepięknej plaży Kleopatry, wybrać się na jeep safari, rejs statkiem wokół wybrzeża oraz spłynąć pontonem po rwącej rzece, zaś wieczorem można szaleć do rana w licznych klubach i dyskotekach lub sączyć drinki w licznych barach.

Drugim miastem pod względem rozrywki w Turcji jest Marmaris, zlokalizowane na Riwierze Egejskiej. Panuje tutaj bardzo podobny klimat. Bar-street to długa, wąska, kamienna ulica, gdzie po prawej i po lewej stronie są niemal wyłącznie dyskoteki oraz kebab bary. Nikt nie będzie się tam nudził. Z Marmaris można popłynąć także na grecką wyspę Rodos.

Kusadasi to idealne miejsce dla wszystkich, którzy lubią się dobrze bawić. Bogate życie nocne w licznych barach, dyskotekach oraz klubach tanecznych spełni oczekiwania każdego młodego duchem turysty.

Bodrum to kolejne tureckie miasto bogate w puby i dyskoteki. Liczne kluby jazzowe, nowoczesne dyskoteki tj. Halikarnas disco, kluby z muzyką na żywo oraz jedyna w swoim rodzaju dyskoteka na katamaranie pływającym nocą po zatoce ‒ to coś dla każdego, kto lubi się dobrze zabawić.

Rozrywkowe wakacje w Bułgarii

Podobnym do Turcji miejscem pod względem cenowym jest Bułgaria. Podobnie jak w przypadku opisywanego wyżej kraju, oferta obejmuje wyloty z Wrocławia.

Szerokie, piaszczyste plaże oraz liczne dyskoteki zadowolą najbardziej wymagających imprezowiczów. W Bułgarii ceny są stosunkowo niskie, więc wybierając opcję z samymi śniadaniami lub z dwoma posiłkami dziennie, można zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Warto zwrócić uwagę szczególnie na Złote Piaski ‒ bogate w dyskoteki oraz puby. To gwarancja niekończącej się zabawy do białego rana oraz mnogość turystów z różnych stron świata.

Rozrywkowe wakacje na Cyprze

Biuro podróży Babilon Travel organizuje również niezapomniane wycieczki na Cypr z wylotem z Wrocławia.

Miasto Kyrenia na Cyprze Północnym obfituje w kasyna oraz słynie z położonej na morskiej skale dyskoteki. Dobra muzyka, tańce na przyrodniczych wzniesieniach, morze i pięknie rozgwieżdżone niebo – tak w skrócie można opisać to miejsce. Mogą się Państwo bawić w towarzystwie najlepszych DJ-ów, w stylowych miejscach tanecznych ze zjawiskowymi laserami oraz profesjonalnym sprzętem nagłaśniającym. Wszyscy miłośnicy imprezowania powinni wybrać Cypr Północny na cel swojej podróży.

Z kolei w południowej części Cypru znajduje się miejscowość Aya Napa, która latem jest jednym z najgorętszych miejsc rozrywkowych Europy. Czysta woda, urokliwe plaże z jedną z najpiękniejszych na świecie – Nissi. Zabawa trwa tu 24 godziny na dobę.

Rozrywkowe wakacje w Hiszpanii

Nieco droższym, ale również przepełnionym bogatym życiem nocnym kierunkiem turystycznym jest Hiszpania. Jeśli jednak zależy Państwu na dobrej cenie, polecamy nasze wakacje last minute.

Szczególnie polecamy imprezowe wybrzeże Costa Brava. Szerokie i ładne plaże, nadmorskie promenady z sklepikami, restauracjami i barami, a wieczorem olbrzymi wybór pubów i dyskotek. Organizowane są liczne imprezy tematyczne np. pirat party albo piana party. Na Costa Brava można udać się, wybierając wyloty z Wrocławia. Jeśli zdecydują się Państwo na hotel 3-gwiazdkowy z dwoma posiłkami dziennie, można sobie pozwolić na większe wydatki na miejscu.  Pobawić można się jeszcze w Lloret de Mar lub w pobliskiej Barcelonie.

Warto wspomnieć jeszcze o Majorce, na którą również latamy z Wrocławia. El Arenal, położone bardzo blisko Palma de Mallorca, to piaszczyste plaże oraz bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura turystyczna (restauracje, bary, dyskoteki itd.) W El Arenal znajduje jeden z najlepszych parków wodnych na świecie. Jest to bardzo duży aquapark z atrakcjami zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dla bardzo odważnych dorosłych.

Niekwestionowaną królową imprez do białego rana jest Ibiza ‒ tutaj życie zamiera dopiero o 6.00 rano, by po 7.00 ponownie się narodzić. Na wyspie jest 7 bardzo znanych w całej Europie lokali, a najwięcej imprez odbywa się w mieście Ibiza oraz San Antonio de Portmany.