PROMOCJE + BONY

 

 

Promocje – biuro podróży Wrocław

 

Na pytanie o życiowe marzenie wiele osób odpowiada: podróż do egzotycznego miejsca. Można je w łatwy sposób urzeczywistnić. Wystarczy wybrać jedną z ofert przygotowaną przez polecane biura podróży i zarezerwować wycieczkę. Szczególnie rekomendujemy biuro podróży Babilon Travel, które oprócz fantastycznej oferty turystycznej przygotowało również atrakcyjne promocje. Dzięki temu marzenie o wyjeździe do tropikalnego kraju staje się jeszcze bardziej rzeczywiste. Polecamy nasze promocje last minute oraz first minute.

 

Rabaty dla rodzin i par. Skupiamy się na potrzebach turystów podróżujących z dziećmi. Wiele proponowanych na naszej stronie hoteli oferuje udogodnienia i atrakcje stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Czasami zdarza się, że jedyną przeszkodą na drodze do wspólnego spędzenia rodzinnego czasu na wakacjach są kwestie finansowe. Warto wówczas skorzystać z promocji, jakie oferują biura podróży, w tym również Babilon Travel.

 

Także zakochani znajdą dla siebie idealną ofertę promocyjną. Przygotowaliśmy rabaty dla nowożeńców, upusty na weekend we dwoje itd. Romantyczne spacery wzdłuż plaży, kolacja w egzotycznej restauracji, przyjemny wieczór w luksusowym hotelu – to wszystko dostępne jest dla Państwa na wyciągnięcie ręki.

 

Gwarancja najlepszych usług. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niemal wszystkie wrocławskie biura podróży - zobacz! dają gwarancję najniższych cen oraz zapewniają niezbędne ubezpieczenie. Co więc wyróżnia nasze biuro? Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby wszystkich naszych Klientów, dostarczając im usługi skrojone na miarę ich oczekiwań. Zapewniamy bezpiecznie spędzony czas, pełen niezapomnianych wrażeń.

 

Wszystkie promocje ogłaszane przez touroperatorów są dostępne również w naszym biurze. Cena będzie zawsze zgodna z aktualną ofertą promocyjną. Pomożemy Państwu dobrać najlepszą opcję dla siebie. Zapraszamy!

 

Idealny pomysł na prezent - Voucher podarunkowy!

 

Regulamin realizacji bonów biura podróży Babilon Travel

 

1. Bon wakacyjny jest ważny tylko i wyłącznie z pieczątką BABILON TRAVEL i podpisem pracownika (pełne imię i nazwisko).

2. Bon wakacyjny jest ważny w terminie do jednego roku od jego daty wydania. Po wskazanym na bonie wakacyjnym terminie ważności, jego posiadaczowi nie przysługuje żadne żądanie w stosunku do BABILON TRAVEL.

3. Bon może być realizowany tylko w Biurze Podróży BABILON TRAVEL. Formalności można dokonać także za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres biuro@babilontravel.pl

4. Bon wakacyjny można zrealizować na dowolną imprezę turystyczną z oferty BABILON TRAVEL tj. katalogową , Last Minute, oferty specjalne.

5. W przypadku różnicy w cenie imprezy turystycznej a wartością bonu, posiadacz bonu dopłaca różnicę. W przypadku, gdy wartość złożonego na zakup imprezy turystycznej bonu przekracza jej kwotę, różnica nie podlega zwrotowi.

6. W przypadku utraty czy zniszczenia bonu wakacyjnego, duplikaty nie będą wydawane. Prawo odmowy przyjęcia bonu wakacyjnego do realizacji przysługuje BABILON TRAVEL jeśli jest zniszczony w taki sposób, że jego identyfikacja budzi zastrzeżenia co do oryginalności.

7. Bony na okaziciela można odstępować innym osobom. W przypadku bonów imiennych osoba widniejąca na bonie musi być uczestnikiem wyjazdu lub płatnikiem/ osobą rezerwującą.

 

 

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500