PROMOCJE + BONY

 

Promocje – biuro podróży Wrocław

 

Na pytanie o życiowe marzenie wiele osób odpowiada: podróż do egzotycznego miejsca. Można je w łatwy sposób urzeczywistnić. Wystarczy wybrać jedną z ofert przygotowaną przez polecane biura podróży i zarezerwować wycieczkę. Szczególnie rekomendujemy biuro podróży Babilon Travel, które oprócz fantastycznej oferty turystycznej przygotowało również atrakcyjne promocje. Dzięki temu marzenie o wyjeździe do tropikalnego kraju staje się jeszcze bardziej rzeczywiste. Polecamy nasze promocje last minute oraz first minute.

 

Rabaty dla rodzin i par. Skupiamy się na potrzebach turystów podróżujących z dziećmi. Wiele proponowanych na naszej stronie hoteli oferuje udogodnienia i atrakcje stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Czasami zdarza się, że jedyną przeszkodą na drodze do wspólnego spędzenia rodzinnego czasu na wakacjach są kwestie finansowe. Warto wówczas skorzystać z promocji, jakie oferują biura podróży, w tym również Babilon Travel.

 

Także zakochani znajdą dla siebie idealną ofertę promocyjną. Przygotowaliśmy rabaty dla nowożeńców, upusty na weekend we dwoje itd. Romantyczne spacery wzdłuż plaży, kolacja w egzotycznej restauracji, przyjemny wieczór w luksusowym hotelu – to wszystko dostępne jest dla Państwa na wyciągnięcie ręki.

 

Gwarancja najlepszych usług. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niemal wszystkie wrocławskie biura podróży - zobacz! dają gwarancję najniższych cen oraz zapewniają niezbędne ubezpieczenie. Co więc wyróżnia nasze biuro? Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby wszystkich naszych Klientów, dostarczając im usługi skrojone na miarę ich oczekiwań. Zapewniamy bezpiecznie spędzony czas, pełen niezapomnianych wrażeń.

 

Wszystkie promocje ogłaszane przez touroperatorów są dostępne również w naszym biurze. Cena będzie zawsze zgodna z aktualną ofertą promocyjną. Pomożemy Państwu dobrać najlepszą opcję dla siebie. Zapraszamy!

 

Idealny pomysł na prezent - Voucher podarunkowy!

 

REGULAMIN REALIZACJI BONÓW WAKACYJNYCH Biura Podróży BABILON TRAVEL s.c.

 

1. Bon wakacyjny jest ważny tylko i wyłącznie z pieczątką BABILON TRAVEL i podpisem pracownika (pełne imię i nazwisko).

2. Bon wakacyjny jest ważny w terminie do jednego roku od jego daty wydania. Po wskazanym na bonie wakacyjnym terminie ważności, jego posiadaczowi nie przysługuje żadne żądanie w stosunku do BABILON TRAVEL.

3. Bon może być realizowany tylko w Biurze Podróży BABILON TRAVEL. Formalności można dokonać także za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres biuro@babilontravel.pl

4. Bon wakacyjny można zrealizować na dowolną imprezę turystyczną z oferty BABILON TRAVEL tj. katalogową , Last Minute, oferty specjalne.

5. W przypadku różnicy w cenie imprezy turystycznej a wartością bonu, posiadacz bonu dopłaca różnicę. W przypadku, gdy wartość złożonego na zakup imprezy turystycznej bonu przekracza jej kwotę, różnica nie podlega zwrotowi.

6. W przypadku utraty czy zniszczenia bonu wakacyjnego, duplikaty nie będą wydawane. Prawo odmowy przyjęcia bonu wakacyjnego do realizacji przysługuje BABILON TRAVEL jeśli jest zniszczony w taki sposób, że jego identyfikacja budzi zastrzeżenia co do oryginalności.

7. Bony na okaziciela można odstępować innym osobom. W przypadku bonów imiennych osoba widniejąca na bonie musi być uczestnikiem wyjazdu lub płatnikiem/ osobą rezerwującą.

 

 

 

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że do oferty na Lato 2022 dodaliśmy wszystkie hotele. Oznacza to, że w sprzedaży znajduje się już pełna oferta wypoczynkowa na wszystkich naszych destynacjach! Proponujemy obiekty dla każdego, od skromniejszych apartamentów i hoteli, po obiekty luksusowe dla bardziej wymagających Klientów. Wśród nich znajdują się te, które Państwo już doskonale znacie, ale też mnóstwo nowości!

Pragniemy zwrócić uwagę, że nadal obowiązują wszystkie benefity oraz rabaty które komunikowaliśmy przy okazji rozpoczęcia sprzedaży oferty rodzinnej oraz Premium. Teraz obejmują całą ofertę wczasów!

 

Przypominamy korzyści płynące z przedsprzedaży:

 

1.     Najlepsze ceny w sezonie na całą ofertę wczasów, w tym dla dzieci oraz na hotele Premium, a także znana już usługa, której nie ma nikt inny na rynku, czyli „100% Pewności Najniższej Ceny”. Dzięki niej Klient wie, że tańszej oferty w sezonie nie będzie, a jeżeli by się pojawiła to oddamy mu różnicę w cenie.

 

2.     Dodatkowo szczególnie zwracamy uwagę na coś, czego w Rainbow jeszcze nie było! Wprowadziliśmy zupełnie nową usługę – „BEZPŁATNE ODWOŁANIE REZERWACJI BEZ PODANIA PRZYCZYNY”! Dzięki niej można zrezygnować do 30 dni przed wyjazdem bez ponoszenia dodatkowych kosztów, a Rainbow przeniesie wpłaconą zaliczkę na voucher do wykorzystania na dowolną imprezę z sezonu Lato 2022!

 

3.     Oprócz tego Bezpłatna Zmiana Rezerwacji – „Komfort” oraz dwa warianty Ubezpieczenia Od Rezygnacji – w naprawdę okazyjnych cenach. Do tego zaliczka tylko 15%! Przedsprzedaż potrwa do 26.10.2021 r.

 

Szczegółowe informacje:

 

PO PIERWSZE – „100% PEWNOŚCI NAJNIŻSZEJ CENY” – usługa dostępna tylko w Rainbow! (HIT PROMOCJI!!)

Klient ma pewność, że kupuje u nas w najniższej możliwej cenie. Jeśli od momentu zakupu imprezy, aż do jednego dnia roboczego przed wyjazdem jej cena spadnie, zwrócimy różnicę. Warto zwrócić uwagę, że usługa jest dostępna tylko do 26.10.2021 r.

PO DRUGIE – EKSTRA RABATY!

1). DODATKOWY RABAT DLA KAŻDEGO DZIECKA nawet do 700 zł

Promocja dotyczy całej oferty wypoczynkowej Rainbow na Lato 2022 i obejmuje dzieci na dostawkach, przy założeniu, że podróżują przynajmniej dwie osoby pełnopłatne. Nadal promocją objęte są również hotele typowo rodzinne, w tym hotele z Figloklubami.

2). DODATKOWY RABAT ZA POKÓJ - nawet do 1000 zł

Promocja od teraz dotyczy całej oferty wypoczynkowej Rainbow na Lato 2022, ale nie łączy się ze zniżkami dla dzieci. W dalszym ciągu promocją objęte są nasze hotele PREMIUM, czyli dla wymagających Klientów, dla których takie elementy pobytu jak wysoki standard hotelu, obsługi, serwisu i udogodnień hotelowych mają kluczowe znaczenie. Wśród hoteli Premium znajdują się oczywiście takie, które dysponują pokojami rodzinnymi oraz posiadają szczególny rodzinny charakter. Bez względu na wybór, to zawsze są hotele na 5*!

UWAGA! Zniżka z tego tytułu przypisywana jest do pierwszej osoby dorosłej w pokoju. 

PO TRZECIE – (NOWOŚĆ!) – „ BEZPŁATNE ODWOŁANIE REZERWACJI BEZ PODANIA PRZYCZYNY”

Tak, to prawda! Klient nie musi podawać powodu odwołania rezerwacji, ale musi to zrobić maksymalnie do 30 dni przed wyjazdem. Po wyrażeniu takiej woli i aby uniknąć np. kosztów anulacji, może swoje wpłacone na poczet zaliczki pieniądze przenieść na Voucher, który może wykorzystać na inną ofertę z sezonu Lato 2022. Niebagatelną zaletą jest to, że Klient nie musi podejmować decyzji o wyborze innej imprezy natychmiast (tak jak w przypadku Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji). Ma czas na zastanowienie i spokojne podjęcie decyzji. Usługa dotyczy rezerwacji założonych do 26.10.2021 r.

PO CZWARTE – POZOSTAŁE BENEFITY W PREMIERZE!

1). BEZPŁATNA ZMIANA REZERWACJI  W WERSJI „KOMFORT”już od 10 zł/os.

Klient może zmienić swoje plany urlopowe nawet do 30 dni przed wyjazdem.

2). UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI TU EUROPA! – od 20 ZŁ/OS. (wersja podstawowa) lub od 40 ZŁ/OS. (wersja rozszerzona o rezygnację z powodu Covid-19!)

Tylko w promocji oprócz znakomitej ceny usługi, Klienci mają wybór opcji, która najbardziej ich interesuje. Szczególnie polecamy wersję rozszerzoną o Covid-19!

3). ZALICZKAjuż od 15% wartości rezerwacji.

Na początek wystarczy wpłacić tylko tyle, aby już myślami być na wakacjach!

 

 

 

Wiemy, że część Klientów z niecierpliwością czeka na ofertę wycieczek objazdowych i 7+7. Sprzedaż planujemy już niebawem.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500