PROMOCJE + BONY

 

Promocje – biuro podróży Wrocław

 

Na pytanie o życiowe marzenie wiele osób odpowiada: podróż do egzotycznego miejsca. Można je w łatwy sposób urzeczywistnić. Wystarczy wybrać jedną z ofert przygotowaną przez polecane biura podróży i zarezerwować wycieczkę. Szczególnie rekomendujemy biuro podróży Babilon Travel, które oprócz fantastycznej oferty turystycznej przygotowało również atrakcyjne promocje. Dzięki temu marzenie o wyjeździe do tropikalnego kraju staje się jeszcze bardziej rzeczywiste. Polecamy nasze promocje last minute oraz first minute.

 

Rabaty dla rodzin i par. Skupiamy się na potrzebach turystów podróżujących z dziećmi. Wiele proponowanych na naszej stronie hoteli oferuje udogodnienia i atrakcje stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Czasami zdarza się, że jedyną przeszkodą na drodze do wspólnego spędzenia rodzinnego czasu na wakacjach są kwestie finansowe. Warto wówczas skorzystać z promocji, jakie oferują biura podróży, w tym również Babilon Travel.

 

Także zakochani znajdą dla siebie idealną ofertę promocyjną. Przygotowaliśmy rabaty dla nowożeńców, upusty na weekend we dwoje itd. Romantyczne spacery wzdłuż plaży, kolacja w egzotycznej restauracji, przyjemny wieczór w luksusowym hotelu – to wszystko dostępne jest dla Państwa na wyciągnięcie ręki.

 

Gwarancja najlepszych usług. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niemal wszystkie wrocławskie biura podróży - zobacz! dają gwarancję najniższych cen oraz zapewniają niezbędne ubezpieczenie. Co więc wyróżnia nasze biuro? Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby wszystkich naszych Klientów, dostarczając im usługi skrojone na miarę ich oczekiwań. Zapewniamy bezpiecznie spędzony czas, pełen niezapomnianych wrażeń.

 

Wszystkie promocje ogłaszane przez touroperatorów są dostępne również w naszym biurze. Cena będzie zawsze zgodna z aktualną ofertą promocyjną. Pomożemy Państwu dobrać najlepszą opcję dla siebie. Zapraszamy!

 

Idealny pomysł na prezent - Voucher podarunkowy!

 

REGULAMIN REALIZACJI BONÓW WAKACYJNYCH Biura Podróży BABILON TRAVEL s.c.

 

1. Bon wakacyjny jest ważny tylko i wyłącznie z pieczątką BABILON TRAVEL i podpisem pracownika (pełne imię i nazwisko).

2. Bon wakacyjny jest ważny w terminie do jednego roku od jego daty wydania. Po wskazanym na bonie wakacyjnym terminie ważności, jego posiadaczowi nie przysługuje żadne żądanie w stosunku do BABILON TRAVEL.

3. Bon może być realizowany tylko w Biurze Podróży BABILON TRAVEL. Formalności można dokonać także za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres biuro@babilontravel.pl

4. Bon wakacyjny można zrealizować na dowolną imprezę turystyczną z oferty BABILON TRAVEL tj. katalogową , Last Minute, oferty specjalne.

5. W przypadku różnicy w cenie imprezy turystycznej a wartością bonu, posiadacz bonu dopłaca różnicę. W przypadku, gdy wartość złożonego na zakup imprezy turystycznej bonu przekracza jej kwotę, różnica nie podlega zwrotowi.

6. W przypadku utraty czy zniszczenia bonu wakacyjnego, duplikaty nie będą wydawane. Prawo odmowy przyjęcia bonu wakacyjnego do realizacji przysługuje BABILON TRAVEL jeśli jest zniszczony w taki sposób, że jego identyfikacja budzi zastrzeżenia co do oryginalności.

7. Bony na okaziciela można odstępować innym osobom. W przypadku bonów imiennych osoba widniejąca na bonie musi być uczestnikiem wyjazdu lub płatnikiem/ osobą rezerwującą.

 

 

TESTY NA LOTNISKU PO PRZYLOCIE WE WROCŁAWIU!

Informujemy, że od 30 stycznia br. pasażerowie przylatujący do Wrocławia będą mogli wykonać na wrocławskim lotnisku tuż po przylocie szybki test antygenowy. Punkt diagnostyczny badań na obecność COVID-19 znajduje się przed stanowiskami kontroli granicznej. Koszt wykonania testu to 200 zł, czas oczekiwania na wynik – około 15 minut. Negatywny wynik testu umożliwia zwolnienie z 10-dniowej kwarantanny.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500