UBEZPIECZENIA

 

Biuro podróży z Wrocławia – ubezpieczenia turystyczne

 

Przed każdym wyjazdem, wycieczką czy wczasami należy pamiętać o podstawowym ubezpieczeniu turystycznym NNW i KL. Ta forma zabezpieczenia może uratować Państwa przed przykrymi sytuacjami losowymi, które mogą mieć miejsce na urlopie w Polsce i za granicą.

 

Wszystkie najbardziej polecane biura podróży mają w ofercie ubezpieczenia, dzięki którym wyjazd będzie nie tylko przyjemny, ale przede wszystkim bezpieczny dla wszystkich uczestników. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług naszego biura podróży- zobacz nasze kierunki !

 

Oferta ubezpieczeniowa w biurze Babilon Travel

 

Z radością informujemy, że jesteśmy również MULTIAGENTEM UBEZPIECZENIOWYM !
 
Kierując się tą samą zasadą co w turystyce - dysponujemy ofertą najlepszych ubezpieczycieli, po to aby pomóc w wyborze najlepszej oferty dla CIEBIE - WARTA, HDI, GENERALI, PROAMA....
 
-ubezpieczymy życie Twoje i Twoich bliskich
-ubezpieczymy Twoje mieszkanie lub dom
-ubezpieczymy Twoje auto
-ubezpieczymy Twoją firmę
-ubezpieczymy Twój kredyt
-ubezpieczymy Cię podczas podróży
 
Skontaktuj się z nami - porozmawiamy i wybierzemy najlepszą opcję ubezpieczenia dla CIEBIE.
 

 

Masz już polisę? Skontaktuj się z nami - postaramy się zaproponować jeszcze lepszą.

 

 

Odpowiednią polisę ubezpieczeniową mogą Państwo zakupić w naszym biurze lub nie wychodząc z domu ‒ za pośrednictwem poniższych aplikacji. Każde ubezpieczenie można rozszerzyć o odpowiednie opcje, dostosowane do Państwa potrzeb.

  

W przypadku pytań zapraszamy do biura, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy- zobacz. Nasi pracownicy chętnie rozwieją ewentualne wątpliwości i będą ponadto służyć fachową poradą. 

 

 

Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji - jeśli chcesz uzyskać zwrot kosztów w razie odwołania lub przerwania podróży.

Zakres ubezpieczenia

Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji to ochrona przed stratą finansową na wypadek wydarzeń, które mogą Cię spotkać przed wyjazdem, jak i w jego trakcie. Wybierz wariant odpowiedni dla siebie, w zależności od zakresu ochrony, którą chcesz zostać objęty.Ubezpieczenia

Bilety autokarowe