HOTELE TYLKO DLA DOROSŁYCH

 

 

Hotele dla dorosłych

Poszukują Państwo hotelu z dala od zgiełku dziecięcych zabaw? Marzą się Państwu romantyczny, spokojny wypoczynek w hotelu z ładnymi widokami, pysznym jedzeniem oraz centrum Spa?

Zachęcamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez biuro podróży Babilon Travel. Z myślą o klientach, którzy chcą uniknąć tłumu hałasujących maluchów, stworzyliśmy listę przyjaznych hoteli i ułożyliśmy specjalny plan wycieczkowy.

Dlaczego tylko dla dorosłych ?

Najbardziej polecane biura podróży coraz częściej proponują hotele przeznaczone wyłącznie dla pełnoletnich turystów. Wynika to głównie z zapotrzebowania rynkowego.

Część z tych hoteli jest oddalona od centrów kurortów turystycznych, co umożliwia cichy i spokojny wypoczynek w niewielkim gronie. Dla porównania, tradycyjne hotele zlokalizowane są często w samym centrum rozrywkowych miejscowości i przeznaczone są dla osób ceniących sobie bliskość barów, pubów czy dyskotek. My postanowiliśmy jednak wyjść naprzeciwko także odmiennym potrzebom klientów.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub do osobistego w naszej siedzibie stacjonarnej we Wrocławiu. Biuro podróży Babilon Travel to miejsce, w którym mogą Państwo spełnić marzenie o wymarzonych wakacjach. Nasze propozycje miejsc i obiektów noclegowych opracowujemy indywidualnie, uwzględniając Państwa potrzeby oraz preferencje.

Doradzamy również w kwestii wyboru lokalizacji turystycznej i udzielamy przydatnych informacji związanych z zakwaterowaniem, warunkami na miejscu, lokalną kulturą itd. Bazujemy na naszej fachowej wiedzy oraz na własnych doświadczeniach podróżniczych.

Serdecznie zachęcamy do rezerwowania terminów.Hotele dla dorosłych