Regulamin Przelewy24

Proponujemy Państwu ofertę wakacji z wylotami z Niemiec. Najchętniej klienci z Polski wybierają wyloty z Berlina, z Drezna ale oferty wszystkich dużych niemieckich touroperatorów dostępne są również z wylotami z innych niemieckich miast – proponujemy wyloty Frankfurtu czy wyloty z Monachium z możliwością dokupienia biletów lotniczych np. z Wrocławia czy innego miasta w Polsce. Rezerwując wakacje z wylotem z Niemiec płatność dokonywana jest w PLN lub Eur przelewem bezpośrednio na wskazane konto. Po skorzystaniu z poniższej wyszukiwarki i dokonaniu rezerwacji skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel w celu potwierdzenia rezerwacji.

Rezerwując wakacje z wylotem z jednego z niemieckich lotnisk proponujemy Państwu również możliwość rezerwacji parkingu w pobliżu lotniska lub pakietu: nocleg w hotelu w pobliżu parkingu + parking.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania związane z rezerwacją wakacji z wylotem z Niemiec prosimy o kontakt z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania a także pomożemy w wyborze właściwej oferty.

Zapraszamy do kontaktu 
tel. 71 39 29 602   kom. 50
3 714 782

Karolina Wasylów:
karolina@babilontravel.pl  

Beata Wolszczak:
beata@babilontravel.pl