O NAS

 

O nas – wrocławskie biuro podróży

Na­wet naj­dal­sza podróż zaczy­na się od pier­wsze­go kroku...” – to motto, którym się kierujemy.

Babilon Travel to wyjątkowe biuro podróży z Wrocławia. Powstało z myślą o zaspokojeniu potrzeb wymagających klientów, którzy oczekują wysokiej jakości usług oraz fachowej porady od osób, dla których praca w turystyce jest przede wszystkim pasją.

Nasz zespół

Najbardziej polecane biura podróży w Polsce słyną z doskonałej obsługi klienta. Z całą pewnością możemy powiedzieć, że wpisujemy się w ten trend. Pracownicy biura turystycznego Babilon Travel to osoby, które same kochają podróżować i poznawać świat. Z tego względu są najbardziej kompetentnymi osobami do tego, by doradzać klientom w zakresie udanych wakacji. Członkowie naszego zespołu to ludzie, którzy łączą miłość do zwiedzania i podróżowania z kierunkowym wykształceniem i praktyczną wiedzą. 

BEATA WOLSZCZAK

Już od szkoły podstawowej byłam aktywną turystką. Najpierw harcerstwo – biwaki, obozy, potem Akademia Przygody – szkoła przetrwania, w której nauczyłam się jak radzić sobie w bardzo wielu trudnych sytuacjach głównie w lesie, a potem liczne rajdy i górskie wypady podczas studiów. Jako studentka rekreacji i turystyki na wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego umocniłam się w przekonaniu, że swoją przyszłość chciałabym związać właśnie z turystyką. Przez ostatnie 12 lat pracowałam i zdobywałam praktykę we wrocławskich biurach podróży, podróżując wiele po świecie. Najdalej byłam na Kubie, w RPA, a z kolei z bliższych części świata nie jest mi obcy basen Morza Śródziemnego. Od kilku lat podróżuję również ze swoimi dziećmi, dlatego też wizytując hotele zawsze patrzę na nie pod kątem rodzin z dziećmi. Dla najmłodszych wakacje to czas fantastycznej zabawy, a dla nas, rodziców, również wypoczynku, na który długo czekaliśmy.

Jako współwłaścicielka Biura Podróży Babilon Travel robię wszystko, aby Państwo – moi klienci – znaleźli ofertę taką, o jakiej marzą i żeby wakacje były czasem wypoczynku, który doda pozytywnej energii. Jako turystka, która spędza czas głównie na zwiedzaniu, robię wszystko, aby propozycje wycieczek objazdowych proponowanych w naszym biurze spełniły oczekiwania nawet najbardziej wytrawnych miłośników poznawania świata.

 


Kontakt: beata@babilontravel.pl

 

BEATA WOLSZCZAK

 

KAROLINA WASYLÓW

Podróżować to żyć… Nie potrafię określić, kiedy pojawiło się u mnie zamiłowanie do turystyki. Uważam, że świat jest zbyt piękny i różnorodny, aby go nie poznawać. Każda podróż kształtuje w nas coś pięknego, nowego i zasiewa ziarenko ciekawości odkrywania kolejnego, jeszcze nieznanego… Wyobrażam sobie siebie za 40-50 lat siedzącą z albumem ze zdjęciami i wspominającą nie kolejny remont, nie zakup samochodu, tylko swoje podróże ‒ te małe i te duże (mam nadzieję, że sporo takich przede mną). Chciałabym dzielić się z Państwem swoją pasją i móc jak najlepiej tylko potrafię doradzić i polecić miejsce wakacyjnego wypoczynku lub zaproponować wielką przygodę z plecakiem najchętniej po całym świecie.

Mam wykształcenie turystyczne i menadżerskie oraz kilkuletnie doświadczenie zawodowe. Zwiedziłam większą część basenu Morza Śródziemnego oraz posiadam dużą wiedzę na temat touroperatorów oraz ich oferty. Moim celem nie jest sprzedaż wakacji, tylko zaoferowanie możliwości wyjazdu, który zainspiruje Państwa do dalszego zwiedzania świata i dzielenia się swoimi wrażeniami, bo przecież „na­wet naj­dal­sza podróż zaczy­na się od pier­wsze­go kroku”.

 

Kontakt: karolina@babilontravel.pl

MARTA STANISZEWSKA


MARTA STANISZEWSKA

,,Nie chodzi o cel. Chodzi o podróż". Uwielbiam podróże duże i małe ‒ od kiedy pamiętam uwielbiam odkrywać nowe miejsca, poznawać nowych ludzi i ich kulturę. Moją największą miłością i pasją jest Turcja, którą mam okazję poznawać trochę z innej strony, dzięki zaprzyjaźnionej polsko-tureckiej rodzinie. Z wykształcenia jestem ekonomistką, mam wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem obsługi klienta. Lubię ludzi i pracę z nimi, ale słońce i ciepło to coś, co daje mi energię i napędza do działania.

 Kontakt: marta@babilontravel.pl

KAROLINA SOBOLEWSKA